Work at bpmhub

За компанията

Ре Конструкт Софт е българска софтуерна компания, създадена през 2021г. Осъзнавайки проблемите, предизвикателствата и особеностите на строителния бранш се мотивирахме да създадем решение, което да оптимизира, автоматизира и улесни всички сложни процеси в строителството. За това създадохме bpmhub - уеб базиран софтуер, който служи като платформа за управление на всички процеси в строителството и обединяване на целия бранш.

Кариера в компанията

Ре Конструкт Софт е компания, създадена благодарение на мотивацията, ентусиазма, инициативността, иновативността, умението да се учим от опита си и да прилагаме наученото на практика. За нас ангажираността и поемането на отговорност, различното и креативно мислене, желанието за развитие и израстване са едни от ключовите умения, които търсим и желаем да развиваме в нашите служители. Вярваме в установяването на дългосрочни взаимоотношения и инвестираме в устойчивото развитие на екипа

Front end Software Engineer

Опит: младши/средно ниво
Локация: София, България

Технологии
  • Typescript
  • React
  • GraphQL/REST
  • Node.js, Webpack

Отговорности
  • Разработвайте приложения с помощта на Typescript и най-новите уеб стандарти.
  • Създайте визионерски UI/UX с React и други познати библиотеки на екосистемите.
  • Напишете чист, мащабируем и поддържащ код.
  • Участвайте активно в проектирането на цялостната архитектура.

Изисквания
  • Диплома по компютърни науки или еквивалентна специалност
  • Предишен опит с TypeScript или JavaScript
  • Познаване на HTML, CSS и най-новите уеб стандарти
  • Опит с React, Angular или друга front-end рамка
  • Познаване на архитектурни стилове/APIs – REST API и GraphQL
  • Желание да научите нови умения и да растете заедно с екипа
  • Свободно владеене на английски език

Какво предлагаме
  • Подкрепяща среда, която ще ви помогне да изразите идеите си и ще ви предизвика да бъдете най-добрите
  • Работете по предизвикателни проекти, които стимулират вашата креативност. Индивидуално обучение и редовни практики.
  • Модерен и удобен офис в София Тех Парк
  • Конкурентно възнаграждение и допълнителни бонуси
  • Гъвкаво работно време и възможност за работа от вкъщи
  • Ежегоден тийм билдинг с всички членове на екипа
  • Мини тийм билдинги и други местни фирмени събития